Avea anneler günü kampanya

1
2001

Avea anneler günü kampanya

wap.avea.com.tr’ye girip 10 günde 10 pırlanta kazanmak için pırlantaları en çok tıklayan 10 kişiden biri siz olun. 10 Tria pırlanta kolyeden biri annenizin olsun.

Avea anneler günü kampanyasının detayları

* İşbu Şartname konusu Anneler Günü Kampanyası, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. (AVEA) bireysel hat sahibi abonelerinin tümüne açıktır.

* Kampanya 01.05.2008 tarihinde saat 00:00’da başlayacak ve 10.05.2008 tarihinde akşam saat 24:00 itibariyle sona erecektir.
* 01.05.2008 – 10.05.2008 tarihleri arasında AveaWAP (wap.avea.com.tr’e) giren ve burada gizlenen pırlantaları bulup tıklayan abonelerden, en çok pırlantayı toplayan ilk 10 (on) kişi pırlanta kolye ödülünü almaya hak kazanacaktır. Sayfalardaki her pırlanta sadece bir defa tıklanabilir. Her abone sadece tek bir pırlanta kolye kazanma hakkına sahiptir. Söz konusu kazananların belirlenmesinde AVEA kayıtları esas alınacaktır.
* Ödül Ariş markalı Tria pırlanta kolye’dir.
* Ödül kazananlar Avea web sayfası (www.avea.com.tr) aracılığıyla en geç 31.05.2008 tarihine kadar duyurulacaktır. Bu duyurudan itibaren en geç 7 (yedi) gün içinde ödüle hak kazanan abonelerle irtibata geçilecektir.
* Ödüllerin dağıtımı: Abonelere özel kurye yoluyla gönderme şeklinde gerçekleşecektir.
* Ödül kazanan faturalı ve faturasız hat abonelerine ödülleri ancak abonenin, ödülün gönderiminin yapılacağı gün itibariyle yerine getirmiş olması gereken ve abonelik sözleşmesinde belirtilen yükümlülüklerini tam olarak yerine getirmesi halinde verilecektir.
* Aboneler, kendi adlarına kayıtlı Avea hatları ile Kampanya’ya katılabilecek olup, Kampanyaya katılma haklarını ya da ödül haklarını 3. bir kişiye kullandıramaz ve/veya devredemezler.
* Kampanya kapsamında AveaWAP sayfalarını ziyaret eden her abone bulunduğu tarifenin standart GPRS WAP tarifesi ile ücretlendirilir.
* Kampanyaya katılanlar Avea’nın işbu Kampanya şartnamesinde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler.
* İşbu şartname, “Anneler Günü Kampanyası İçin Düzenlenmiş Şartname” olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
* Kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.
* AVEA, Kampanya Şartlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

vea kampanya,a kampanya,avea kampanya,vea kampanya,vea kampanya,vea kampanya,vea kampanya,ea kampanya,aeva kampanyavvea kampanya,cea kampanya,
abea kampanya,fea kampanya,gea kampanya,va kampanya,vae kampanya,veea kampanya,vwa kampanya,vra kampanya,vsa kampanya,vda kampanya,v3a kampanya,
av4a kampanya,ve kampanya,ve akampanya,veaa kampanya,

1 YORUM

Comments are closed.