Avea bilinmeyen numaralar

67
8106

Avea bilinmeyen numaralar

Avea bilinmeyen numaraları aşağıda anlatılan şekilde kolaca öğrenebilirsiniz.
Bilmediğiniz numaraları öğrenmek çok kolay!

11855 Bilinmeyen Numaralar Servisi; bir Avea numarasının ait olduğu kişi bilgisine ya da bir kişiye ait Avea numarasına ulaşabileceğiniz telefon rehberi servisidir.

Bu servise, *100# menüsünden, AveaWAP’tan, WEB sayfasında İşlemler menüsünden, BenimMenüm üzerinden, 11855’i arayarak ya da 11855’e SMS gönderek erişebilirsiniz. Böylece numarasını bilmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilir, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir, siz de numaranızı Bilinmeyen Numaralar Rehberi’ne kaydederek yakınlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Aradığınız isim/soyad veya AVEA numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin “Bilinmeyen Numaralar Rehberi”ne kayıt yaptırmış olması gereklidir.

Kullanım

11855’i arayarak:
11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

11855’e SMS göndererek:
İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI, eğer şehir biliniyorsa yine aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI SEHIR bilgilerini, numaraya göre arama yaparken öğrenmek istediğiniz 10 haneli telefon numarasını ( Örn: 5551234567) yazarak 11855’e SMS olarak gönderebilirsiniz. KAYIT yazıp 11855’e SMS gönderdiğinizde rehbere numaranızı kaydedebilir, IPTAL yazıp gönderdiğinizde ise rehberden numaranızı çıkarabilirsiniz.

*100# ile:
*100# tuşlaması yaparak ulaştığınız *100# menüsünde İşlemler’in içinden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

BenimMenüm ile:
64 KB SIM kartınızın içinde yer alan BenimMenüm’den Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Web üzerinden:
www.avea.com.tr sayfasında İşlemler menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

AveaWAP üzerinden:
wap.avea.com.tr sayfasında İşlemler/BiDünya Servis İşlemleri/Anında İşlem menüsünden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, kayıt, isme ve numaraya göre sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ücretlendirme

11855’i aramak AVEA Faturalı Aboneler için 60 Ykr/dakika (KDV Dahil; ÖİV hariç); AVEA Faturasız Aboneler için 8 Kontör/dakika ile ücretlendirilir.

Web İşlemler sayfası, Avea WAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS ile yapılan isim & soyad ve numara sorgulamaları için abonelerimize gönderilecek her bir mesaj 2 SMS/4 Kontör ile ücretlendirilir. İstenen bilgiye ulaşılamadıysa yapılan işlem ücretlendirilmez.

Web İşlemler sayfası, Avea WAP, BenimMenüm, *100# üzerinden ve SMS yolu ile yapılan durum sorgulama, rehbere kayıt ve rehberden silme işlemleri ücretsizdir.

67 YORUMLAR

  1. avea numaranın kime ait olduğunu hangi şehre kayıtlı olduğunu nasıl öğrenebilirim bilgilendirirseniz sevinirim rahatsız ediliyorum ama kimeait olduğunu bilemiyorum saygılar

  2. bir başkasına hat almıştım onu iptal ettirmek istiyorum no bilmediğim için veya no alabilirmiyim

  3. misafir geldiğim telefonlada ulaşamıyorum teli kapalı olduğu içinde adresi örenmek istiyorum lütven yardımcı olunuz

  4. ya benim ablam vardi sivasta şindiankaraya gitti ama numarasını bilmiyorum yardım olabilir misiniz teşekkürler. lütfen hızlı olun biraz arıcam kontör var ama numarasını bulun.

  5. esselamünaleyküm canlar bende araştırma yapıyorum ama buradan ögrenemezsini boşa ugraşmayın sizi rahatsız edenlere karşı özelinizi kapatın sizi özelden arayamasınlar kimse artık en sonunda arar sizde numarasını görür yada kim oldugunu ögrenmiş olursunuz. bilmeyenler için *253# yes iptal için #253# yes yaklaşık 2 yıldan bu yana özellerim kapalı gizli aranmayı gerektiren bişey yapmam o yüzden arayanlar beni açıktan arar yada gizlenecek durumlara meydan vermeyecek.. ALLAH HER DAİM GÖRENDİR… ALLAHA EMANETSİNİZ CANLAR SEVGİ VE SELAM İLE ESSELAMÜNALEYKÜM…

  6. numaearın kime ait olduğunuu öğrenmekk istiorumm acill yardımm edbilirmisinizzzz

  7. annemin telefonu gece hep gizli no arıyor öğrenmek istiyom kimin olduğunu bize yardımcı olun lütfen 0507 994 30 annemin cepi iyi akşamlar

Comments are closed.