Avea bireysel faturalı her yöne özgürlük

0
1938

Avea faturalı hat kullanıcıları için her yöne özgürlük tarifesi, Bu tarife hakkındaki detayları yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Tarife  Hakkında Bilgi

Avea’dan Türkiye’deki her yeri doya doya aratan ilk ve tek faturalı tarife! Ayda sadece 66,65 TL’ye evi, işi, diğer operatörleri arayın, doya doya konuşmanın keyfini çıkarın!

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük tarifemiz numara taşınabilirliğinden yeni gelecek aboneler, mevcut Avea abonelerimizden bu tarifeye geçiş yapmak isteyen bireysel aboneler ve 15.05.2009 tarihi itibariyle AVEA ile abonelik tesis eden ilk 350.000 yeni abone için yeniden hizmete açılmıştır.

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük tarifemize numara taşıma talebiyle yapılacak tüm başvurular, mevcut Avea aboneleri için tüm tarife geçiş işlemleri ve 15.05.2009 tarihi itibariyle ilk 350.000 kişi için geçerli olacak yeni abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası’na bekliyoruz.

HerYöne Özgürlük aboneleri şimdi arkadaşını getiriyor, 500 SMS kazanıyor, kazandırıyor. Detaylar için tıklayın.

FIRSAT: 31 Ağustos 2009 tarihine kadar yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 31,10 TL’lik Özel İletişim Vergisi ve 12 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda 43,1 TL’lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea ile 12 eşit taksitte ödeme kolaylığı sunuyor. Avea’lı olmak, avantajlı tarifelerden faydalanmak şimdi daha da kolay!

Tarife Detayları

*  Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük tarifemiz numara taşınabilirliğinden yeni gelecek aboneler, mevcut Avea abonelerimizden bu tarifeye geçiş yapmak isteyen bireysel aboneler ve 15.05.2009 tarihi itibariyle AVEA ile abonelik tesis eden ilk 350.000 yeni abone için yeniden hizmete açılmıştır.
* Mevcut Avea aboneleri ile daha önce Avea numarasını bir başka operatöre taşımış olup bu tarifeye numara taşınabilirliği yoluyla kaydolmak isteyen abonelerin, “Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük” tarifesine geçmesinin ücreti bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil 66,65 TL’dir. Diğer işletmecilere ait numaraları taşıyarak bu tarifeye kaydolan abonelerden geçiş ücreti alınmaz.
* Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 66,65 TL’dir. Bu fiyat yurtiçi aramalar için geçerlidir. “Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük” tarifesi kapsamındaki kullanım, faks, data, WAP, yarışma servisleri, sohbet hatları, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve Kıbrıs numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar ilgili arama ve/veya servis için belirlenen ve bu sitenin Servis Ücretleri kısmında yer alan fiyatlara göre ücretlendirilecektir.
* Aylık toplam hatbaşı 10.000 dk üzerindeki görüşmeler, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı kabul edilerek; 1 Nisan 2009 öncesinde tarifeye geçmiş aboneler için KDV ve ÖİV dahil 48,47 Kr/dk üzerinden, 1 Nisan 2009 tarihi ve sonrasında tarifeye geçen aboneler için KDV ve ÖİV dahil 64 Kr/dk üzerinden faturalandırılır.
* Bir ay içerisinde 10.000 dakikanın altında görüşme yapılması durumunda, 10.000 dakikanın altında kalan ücretsiz görüşülebilecek dakikalar bir sonraki aya devretmez.
* Tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Avea tarafından görüşmeye kapatılabilir, tarifesi değiştirilebilir veya abonelik sözleşmesi feshedilebilir.
* AVEA’nın yukarıda belirtilen yaptırımlarından ayrı olmak üzere; 1 Nisan 2009 öncesinde bu tarifeye geçmiş abonelerin bu tarifeye bağlı hatlarını FCT ya da benzer cihazlarla kullandıklarının tespiti halinde, abone hat başına 300 TL ücret ödemeyi ve AVEA’nın hattı “HerYöne500” tarifesine taşıyabileceğini kabul eder. Bu tarifeye 1 Nisan 2009 tarihinde ve sonrasında kaydolan hatların, FCT ya da benzer cihazlarla kullanılması halinde, ilgili hatta ait faturaya 1500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.
* Avea, “Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük” tarifesinin tüm mali ve sair koşullarını, usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla değiştirebilir.

Tarife Ücretleri

Aylık ücret      66,65 TL
———–
Aylık Ücretsiz
HerYöne Görüşme Süresi     10.000 dk
————-
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde HerYöne     64 Kr / dk
——————
SMS     25,5 Kr / SMS
—————————-

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.