Avea cep telefonu kampanyası

0
1917

Avea cep telefonu kampanyası

Kampanya kapsamında Avea bayilerinden istedikleri herhangi bir telefon ile birlikte yeni faturalı hat alan abonelerimiz 3 ay boyunca her ay yurtiçinde tüm ev, iş ve Avea hatlarını ararken kullanabilecekleri 320 ücretsiz dakika; yani toplamda 960 dakika kazanıyorlar!

Üstelik bireysel hat alarak kampanyaya katılan abonelerin 38,5 YTL’lik ilk abonelik vergilerini Avea karşılıyor; kamu hattı alarak kampanyaya katılan aboneler ise ilk abonelik vergilerini 12 eşit taksitte ödeme fırsatından yararlanıyor!
*  Kampanya 22 Nisan � 30 Haziran 2008 tarihleri arasında Avea distribütörleri ve tedarikçileri tarafından sağlanan cihazlar ile birlikte yeni faturalı bireysel veya kamu hattı alan aboneler için geçerlidir; kampanyaya kurumsal hatlar dahil değildir.
* Kampanyadan, alınan yeni hat sayısı kadar yararlanılmaktadır.
* Hediye dakikalar, her abonenin aktivasyon tarihinden itibaren 3 fatura dönemi boyunca yurtiçi aramalarda geçerlidir.
* Kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinmektedir.
* Faturasız tarifelere geçiş yapan aboneler, kampanya kapsamı dışında kalacak, hediye dakika promosyonundan geriye kalan aylar için yararlanamayacaklardır.
* Kampanya, Avea distribütörleri ve tedarikçileri tarafından sağlanan telefonlar ve kampanya dahilinde tanımlanan SIM kartlar için geçerlidir.
* Kampanyada satılan cep telefonlarındaki tüm sorumluluk üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yazı etiketleri: aves kampanya,avez kampanya,aveq kampanya,avew kampanya,aveakampanya,aveak ampanya,avea  kampanya,avea ampanya,avea akmpanya,avea kkampanya,avea jampanya,avea lampanya,avea iampanya,avea oampanya,avea mampanya,avea kmpanya,avea kmapanya,avea kaampanya,avea ksmpanya,avea kzmpanya,avea kqmpanya,avea kwmpanya,avea kapanya,avea kapmanya,avea kammpanya,avea kanpanya,avea kajpanya,avea kakpanya,avea kamanya,avea kamapnya,avea kamppanya,avea kamoanya,avea kam0anya,avea kamlanyaavea kampnya,avea kampnaya,avea kampaanya,avea kampsnya,