Avea fatura

8
3610

Avea otamatik fatura ödeme kampanyası

Talimatı sizden, Rixos tatiliniz bizden!

Otomatik ödeme talimatı verin,
bahara rüya gibi bir fırsatla adım atın.

  • Kampanyadan bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilir.
  • Kampanyadan faydalanmak için Avea abonelerinin kredi kartı ya da vadesiz hesaplarından anlaşmalı bankalara yeni otomatik ödeme talimatı vermesi yeterlidir. Anlaşmalı bankaları görmek için tıklayınız.
  • Yeni otomatik ödeme talimatı verilen her bir hat için hat sahiplerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kurumsal abonelerde hediyeler firma yetkilisinin belirleyeceği kişiye verilecektir.
  • Eylül ayında 6 çifte Rixos Hotel Bodrum’da, Eylül ayında 6 çifte Antalya Rixos Hotel’de, Temmuz ayında 3 çifte Rixos Hotel Tekirova’da, Ağustos ayında 3 çifte Rixos Hotel Tekirova’da, Temmuz ayında 3 çifte Rixos Hotel Beldibi’de, Ağustos ayında 4 çifte Rixos Hotel Beldibi’de, ultra her şey dahil konaklamalı 4 gece 5 gün kullanılmak üzere tatil verilecektir. Çekilişte kazanan talihliler tesislerde istenilen tarihte kesin yer ayırtılabilmesi için rezervasyonlarını en geç 14 gün öncesinde RIXOS’a yaptırmaları gerekmektedir. Konaklama yapılacak tesis’e kadar her türlü gidiş-dönüş ulaşım masrafları talihliye aittir. Tüm tesislerde 6 yaşından küçük çocuklar için konaklama ücreti alınmayacaktır. 6-12 yaş arası çocuklar için %50 indirim uygulanacaktır. Belirtilen dönemlerde kullanılmayan ve 1 hafta öncesinden RIXOS’a haber verilerek tarih aralığı değiştirilmeyen tatiller için daha sonra hak talep edilemez.
  • Ücretsiz görüşme süresi Milli Piyango İdaresi’nin kapsamı dışında çekilişle verilecektir. Ücretsiz süreler, yurtiçi her yöne geçerli olup 3 eşit taksitle Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında verilecektir. Her ayın 1’inde yüklenecektir. Kullanılmayan ücretsiz süreler ilgili fatura döneminin sonunda silinecektir.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin B.07.I MPİ.0.13.00.02-401.02.99-606-2536 sayı ve 20.03.2008 tarihli izni ile düzenlenmiştir. Çekilişe, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları, Avea bayi çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar çekilişe katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. Abonelerin çekilişe katılabilmeleri için, kampanya bitiş tarihi itibari ile ödenmemiş faturalarının olmaması gerekmektedir. KDV/ÖTV hariç, diğer vergi, harç, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. 02 Haziran 2008 saat 14:00’de İstiklal Cad. NO:264, Beyoğlu, İstanbul adresinde noter huzurunda yapılacak çekilişte, kazanan talihliler 07 Haziran 2008 tarihli Cumhuriyet Gazetesi Türkiye baskısında ilan edilecek olup, asil/yedek talihlilere PTT yolu ile taahhütlü gönderi yapılacaktır. Son başvuru tarihi asil talihliler için 22 Haziran 2008, yedek talihliler için ise 07 Temmuz 2008’dir. Hediyeler nakde çevrilemez ve devredilemez. İtirazlar için ikramiye son teslim tarihinde itibaren 15 gün içerisinde MPİ’ne başvurulmalıdır. Piyangoya iştirak edenler bu şartları kabul etmiş sayılır.

8 YORUMLAR

  1. YA BEN BU TELEFONU yeni aldım 2008 de yalnız şifreye girdiğimde izin vermiyor nedeninin ne olduğunu bulamıyorum lütfen bana yardım edin acil sesini yükseltmeme gerekiyor

  2. 4 aylık fatura bilgisi istiyorum münkünse ayrıntılı olursa sevinirim

Comments are closed.