Avea hepsibir tarifesi

3
2115

Avea hepsibir tarifesi

* HER YÖNÜ Türkiye’nin en avantajlı fiyatıyla arayın.
* Diğer GSM’in en yaygın kullanılan tarifesinin kampanyasız şebeke içi fiyatının bile altında HERKESLE konuşun.

Bu tarife ile her yönü, diğer GSM’in en yaygın tarifesinin kampanyasız şebeke içi fiyatından bile daha avantajlı olan bir fiyata, dakikası KDV dahil sadece 25 YKr’ye arayabiliyorsunuz. İster Avealı’yı, ister Turkcell’liyi, ister Vodafone’luyu ister evi işi arayın, herkesi aramanın dakikası KDV dahil sadece 25 YKr!

İsterseniz arama ihtiyacınıza göre Sen + Ben 360 paketini HepsiBir tarifesiyle beraber alabilirsiniz. Bilgi almak için paket alternatifine tıklayın!

İsterseniz arama ihtiyacınıza göre Sen + Ben 360 paketini HepsiBir tarifesiyle beraber alabilirsiniz. Bilgi almak için paket alternatifine tıklayın! * FIRSAT! 18 Ocak � 30 Haziran 2008 tarihleri arasında yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 27,8 YTL’lik Özel İletişim Vergisi ve 10,72 YTL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda TAM 38,52 YTL’lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea karşılıyor.
Vergiler Avea’dan kampanyası ile yeni Avealılar daha işin başında OH BE! diyor.
Detaylar için tıklayınız

Kampanyadan faydalanan abonelerin aktivasyon tarihinden itibaren 12 ay içinde herhangi bir kamu tarifesine geçmeleri, faturasız tarifelere geçiş yapmaları, hatlarının iptal olması veya hatlarını üçüncü bir kişiye devretmeleri durumlarında kampanya kapsamında Avea’nın karşıladığı 27,8 YTL’lik ÖİV ve 10,72 YTL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti yapılan değişiklikten sonra çıkacak ilk faturalarına yansıtılacaktır.

HepsiBir tarifesi kısa mesaj ücreti 19 YKr’dir. Bu tarifenin kontör atış periyodu 6 saniyedir. Karşılaştırma 18.12.2007 itibariyle diğer GSM tarifeleriyle yapılmıştır. Fiyatlara %18 KDV dahil, %25 Özel İletişim Vergisi hariçtir. Bu fiyatlar, yurtiçi aramalar için geçerlidir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Bilgi için 444 1 500 veya cep telefonunuzdan 500’ü tuşlayarak Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. sizin herşeyiniz yalan … 200 tl fatura gelmıs bunun açıklmasını bile yapamıyorsunuz .bu parayı odememk ugruna dava acmayı planlıyorum herkese kazık tarifeler sunuyorsunuz ki , insanlar sizin gercek yuzunuzu göreceklerdir.

  2. bem ersan karaçalı 09 28 2010 tarihinte akşam 8de bornova atadurahından 5 tl telefonuma para yükletmek istetim tekel bayisine para vertim oda bana 5 takka içinte konturun gelir tediler ama saat 10 30 oldu konturumu köntermediler paramıta vertim ama geri vermetiler biz pilgi sayartan gönterdik detiler telefonum 0506 462 66 45 konturumu göntermetiler bunun için yartımcı olurmusunus aveyadan şikayetçiyim insanları zorturumda bırakıyorlar yoksa büyük yerlere şikayetci olucam

Comments are closed.