Avea kamu tarifesi

4
3260

Avea kamu tarifesi

Avea’nın Kamu Çalışanlarına Sunduğu Faydalar

Grup içi Ücretsiz Görüşme Avantajları
Milyonlarca kamu çalışanı ile grup içi ücretsiz görüşme imkanı sunuyoruz.
Sevdiğiniz 4 kişi ile birlikte Kamu tarifelerinden faydalanma
Sadece size değil, sevdiğiniz 4 kişiye daha Avea Kamu hattı alma fırsatı sunarak, sevdiklerinizle doya doya konuşturuyoruz.
ÖİV taksit avantajı!
Hat başına 27.80 YTL’lik Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi’ni 3 aylık taksitlerle ödeme kolaylığı sağlıyoruz.
444 1 500 Müşteri Hizmetleri
Kamu hatlarınızla ilgili tüm işlemlerinizde hızlı, kaliteli destek veriyoruz.Tüm Kamuİşte TümKamu avantajı! Rakiple kıyaslayın, kendiniz görFiyatlara KDV dahil, ÖİV hariçtir.

Neden TümKamu tarifesi’ne geçmeliyim?

* Avea abonesi olan yaklaşık 3 milyon kamu çalışanı ile ayda 600 veya 1000dk grup içi ücretsiz görüşme fırsatı.
* Avea abonesi olan kamu çalışanları tarafından kendi tarifelerinin grup içi fiyatından aranma fırsatı.
* Rakiplerle karşılaştırıldığında tüm yönlere çok avantajlı fiyatlar. (Şebeke içi, sabit hat ve diğer GSM operatörlerini 25YKr den arama fırsatı)
* TümKamu tarifesi üzerinden her abone adına 5’er hat satın alma ve sevdikleriyle doya doya konuşma imkanı.

Nasıl abone olabilirim?

İster kamu çalışanı, ister kamu emeklisi olun, tüm Avea bayilerinden aşağıdaki belgeleri getirerek ve bir abonelik sözleşmesi doldurarak kamu tarifelerimize abone olabilirsiniz. Avea bayi listesine ulaşmak için tıklayınız.

Abonelik için gerekli belgeler

* 1 adet nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi
* Kamu çalışanlarından; kurum kimliği veya onama formu
Kamu emeklilerinden ise; emekli tanıtım kartı veya henüz kartı yoksa son çalıştığı kurumdan emekli olduğuna dair belge
* Bayide okunup imzalanabilen abonelik sözleşmesi

Bilmeniz gerekenler

* Kamu tarifelerinden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat alarak sevdikleri ile doya doya konuşabilirler. Halen Kamu hattı olan abonelerın mevcut hatları bu limite dahildir.
* Kamu hatları yalnızca kurum çalışanı adına açılabilir, başkasına devredilemez.
* Sınırlı ücretsiz grupiçi görüşme süresi olan Kamu tarifelerinde, ilgili ay içerisinde kullanılmayan ücretsiz grupiçi süreleri bir sonraki aya devretmeyecektir. Ücretsiz görüşme süresi üzerindeki kullanımlar grupdışı fiyatından ücretlendirilecektir.
* TümKamu, Tümkamu+ ve Sağlık Bakanlığı tarifeleri; özel sağlık personelinin kullanımına açılmıştır.

Fiyatlara %18 KDV dahil, %25 ÖİV hariçtir. Fiyatlar yurt içi aramalar için geçerlidir. Tüm Kamu tarifelerinde kontör atış periyodu 6 saniye olarak uygulanmaktadır. Ücretsiz grup içi süresi, TümKamu ve TümKamu+ tarifelerindeki abonelerin kendi aralarında ve diğer Kamu tarifelerindeki abonelerle grup içi görüşmelerinde kullanılabilir. Diğer bütün Kamu tarifelerindeki aboneler de TümKamu ve TümKamu+ tarifelerindeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi fiyatından arayabilirler. Bir fatura dönemi içinde tüketilmeyen ücretsiz grup içi dakikalar bir sonraki aya devretmez. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme ve tarifenin abone alım süresini belirleme hakkına sahiptir. TümKamu ve TümKamu+ tarifeleri SMS ve GPRS üzerinden SMS fiyatı ise 19 YKr’dir. “TüMKAMU ve TüMKAMU+ Tarifeleri için abone başına hat sayısı limiti 5’tir. Halen Kamu hattı olan abonelerın mevcut hatları bu limite dahildir.

4 YORUMLAR

  1. iyi günler dilerim oğlum avea öğretmen hattını komu tarifesi olarak değiştirdi herş dahil 30 tl diyor avea ici 1500 dak. diğer hatlar a 250 dakika diyor bende bu fiyata ilave olarak öteve de ilave edilecek diye anlıyorum internetten yaptığım araştırmaya göre. beni bilğilendirirmisiniz

  2. tarife de bulunan konuşma süresinin ne kadar kaldığıı veya ne kadarını doldurduğumuzu hangi numaradan öğrenebiliriz yardımcı olabilirseniz sevinirim

  3. çok mükemel imkan sunmuşsunuz sizlere tşk ederim .aylık üçret 35 ytl olsadı daha iyidi ama ,mümükünmüdür acaba

Comments are closed.