Avea telefon kampanyası

3
4853

Avea telefon kampanyası

Kampanya kapsamında Avea bayilerinden istedikleri herhangi bir telefon ile birlikte yeni faturalı hat alan abonelerimiz 3 ay boyunca her ay yurtiçinde tüm ev, iş ve Avea hatlarını ararken kullanabilecekleri 320 ücretsiz dakika; yani toplamda 960 dakika kazanıyorlar!

Üstelik bireysel hat alarak kampanyaya katılan abonelerin 38,5 YTL’lik ilk abonelik vergilerini Avea karşılıyor; kamu hattı alarak kampanyaya katılan aboneler ise ilk abonelik vergilerini 12 eşit taksitte ödeme fırsatından yararlanıyor!

Şimdi Avealı olmanın ve yeni bir telefon almanın tam zamanı!

* Kampanya 22 Nisan � 30 Haziran 2008 tarihleri arasında Avea distribütörleri ve tedarikçileri tarafından sağlanan cihazlar ile birlikte yeni faturalı bireysel veya kamu hattı alan aboneler için geçerlidir; kampanyaya kurumsal hatlar dahil değildir.
* Kampanyadan, alınan yeni hat sayısı kadar yararlanılmaktadır.
* Hediye dakikalar, her abonenin aktivasyon tarihinden itibaren 3 fatura dönemi boyunca yurtiçi aramalarda geçerlidir.
* Kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinmektedir.
* Faturasız tarifelere geçiş yapan aboneler, kampanya kapsamı dışında kalacak, hediye dakika promosyonundan geriye kalan aylar için yararlanamayacaklardır.
* Kampanya, Avea distribütörleri ve tedarikçileri tarafından sağlanan telefonlar ve kampanya dahilinde tanımlanan SIM kartlar için geçerlidir.
* Kampanyada satılan cep telefonlarındaki tüm sorumluluk üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3 YORUMLAR

  1. ya ben bakıyorum da bir şey dikkatimi çekti bu kampanyada sadece tek bir telefon mu seçebiliyoruz hangi modeller var ?

  2. ya bu site güzelde benim sıkıntım dan ayrın tı yok bu size cok gelecek eminim ama bu sitede avea her yöne kanpanyasın da kac dakikam kaldı yada faturam su an da nekadar olu diye kurulum yapamıyormusunuz ya telefonla almanyaylaa konusuyoruz neden biz faturamızın bilgilerin den bahrum kalıyoruz berkide biz dakikamıza göre görüsecez asmıyacaz sınırı sartlar onu gösteriyor bunu yürürlüye girmeseniz cok fane

Comments are closed.