Cep telefonu garanti sorgulama

32
16053

Cep telefonu garanti sorgulama

Nokia cep telefonunun garantisine bakmak

Doğru tuş sıralaması ile Nokia cep telefonunuzun garantisini öğrenme menüsüne girebilirsiniz. Cihazın ne zaman üretildiğini ve satıldığını öğrenebileceksiniz.

Kod: *#92702689#

Püf nokta: Bu kodu kullandıktan sonra nokia cep telefonunuzu açıp kapamalısınız.

Diğer cep telefonu kodlarına ulaşmak için: cep telefonu kodları

32 YORUMLAR

 1. arkadaşlar telefonunuza kesinlikle kasko yaptırmayın.Ben GARANTEX DİYE KASKO YAPTIRDIM.EŞİM TELEFONUNU ÇANTASIYLA BERABER ÇALDIRDI.MÜRACAT ETTİM KASKODAN YARARLANMAK İÇİN.VERİLEN CEVABA NE DESELER İNANIRSINIZ.NEYMİŞ EFENDİM CEP TELEFONU MASA ÇEKMECESİNDEN KİLİT KIRILARAK ÇALINIRSA GEÇERLİYMİŞ.HA BİDE EVDE ÇALINIRSA KAPININ ZORLANARAK GİRİLMESİ VE TELEFONUN ÖYLE ÇALINMASI GEREKLİYMİŞ.ALLAH AŞKINA ÇEP TELEFONU DEDİĞİN ADI ÜSTÜNDE CEPTE VEYA ÇANTADA TAŞINIR.BEN NİYE EVE KİLİTLİM VEYA MASADA KİLİTLİ TUTAYIM.BİDAHA KASKO YAPTIRMAKMI TÖVBE.BENDEN SÖLEMESİ ARKADAŞLAR… GÖKHAN ARKADAŞTA 30 LİRAYA KIYINDA KASKO YAPTIRIN DİYO.YİNEDE SİZİN BİLECEĞİNİZ İŞ.

 2. arkaslar n79 da ekran rengini beyaz olarak seçiyorum.kapattığım zamn ekran siyah renkte acılıyor.sizin telefonda da oluyormu.merak ettim?

 3. benim telin sesi cıkmıyor film degiştirin diorlar garantim var ama kagıt kayıp ne yapmalıyım

 4. telefonumun garantisinin dolmasına 1 gün kaldı iki kere servise gönderdim yine tutukluk yapmaya başladı neyapmalıyım

 5. Ali arkadaşın yorumunu okuyunca aklıma geldi.3 yıl önce bende telefonuma kasko yaptırdım ve bir sure sonra telefonum gasp edildi sigorta firması benzer bahanelerle paranın üstüne yatmaya çalıştılar bunun üzerine dava açtım ve davayı kazandım.Siz (Ali bey)eğer elinizde delil varsa(çalındığına dair polis raporu v.b)ve dava açarsanız kesinlikle kazanırsınız.

 6. arkadaşlar garanti süresi dolmamış bir nokia 6300 telefonum var.gaçenlerde açılmaması şikayetiyle servisine götürdüm.yaklaşık birbuçuk aydan sonra teslimat için çağırdıklarında telefonda kullanıcı hatası olduğunu,telefonun darbe ve su aldığını,oksitlenmiş olduğunu iddaa eden bir fatura verdiler.bu çok doğaldır ki herkesin telefonu az da olsa darbe almıştır.peki şimdi ne yapmalıyım?

 7. arkadaşlar bende nokia E50 telefon var. bir cok insan bu telefonu beğenmiyorlar ama ben telefonumdan memnunum. gecenlerde mikrofonunda arıza cıktı karşı tarafa ses gitmiyordu. genpada yaptırdım bataryam dolu idi. 2 gün sonra bataryam bitti. şarja taktım şarj dolunca telefonu acmaya kalktım. doğru pini girdiğim halde pin yanlış dedi 3 kez bu durumla karşılaşm vede puk istedi doğru puk girdim onu da kabul etmedi. 3 ayrı oparötör kartımı değişerek taktım aynı hata verdi diğer telefonuma taktığımda bu hatayı vermedi.genpayı aradım oparoterle görüş dedi .oparotöre dedim. nokia yı ara dedi. nokia yı arıyom genpaya muracaat et diyor.ne yapacağım bilmiyorum.. arıza yapılmaz ise yenisi yada üçretini alabileceğim söylendi.ben bir elektronık cı olarak tahmınım telefonum tamirde iken yazılım konusunda hasar gördü yada kaartı okuyan mekanizma da sorun var bu da yapılması cok zor bir parcaddır yapılması dı-urumunda yeni ürün yada üçret alabilirmiyimm

 8. telefonumu garantıye yolladım ama 4 aydan berı gelmedı artık yanı bu kadar olmaz bnm bıldıgım sure 33 iş gun olması lazım yoksa daha yaza kadar beklıcem m nokıa telefonlar ıyıy guzel ama garantı sorunu war bı geregının yapılmasını ıstıorum artık yksa yasal yollara bas wurcam hberınıze artık geregının yapılmasını arz edrm

 9. rakadaşlar 5800 var bende alalı 3 hafta oldu ikinci el aldığım için garanti belgesi veya faturasını falan almadım daha doğrusu unutum aceleden ve 2 gündür ekrana dokunduğumda sağ taraf basmıyo bazen örneğin mesajlara dokunduğumda rehber tuşlanıyor çok temiz hiç darbe falan yok 3 çeşit (*#7780#sonra*#7370# omadı telefon kapalı iken sırasıyla yeşil kırmızı kamera tuşu ve açma kapama tuşu basıp) format attım olmadı pc suıt ile yazılım atmak istedim en yenisi yüklü

 10. ya bneim telefon 6600 i slide ama bunda ulaşamıyorum o menüye başka telefonda ulaşıyorum neden acaba

 11. arkadaşlar aldığınız telefonun garanti belgesinde telefonun aynı arızadan dolayı 3 kez servise giderse yasal olarak telefonun yenisini isterseniz. yenisi yoksa aynı özelliklere sahip muadili bir telefon vermek zorundalar. ayrıca servise bıraktığınızda size telefonunuzun özelliklerini kapsıyan ve servis süresince kullanabileceğiniz bir telefon vermek zorundalar. sigorta konusuna gelince sigorta yaptırmak iyidir ama önceden bütün şartları okuyup öyle imzalayın veya varsa ekliyeceğiniz madde elle yazıp imzalayın. bu hukuki hakkınız.

Comments are closed.