Cep telefonu kursları açılıyor

2
1757

Cep telefonu kursları açılıyor

Japon hükümeti, giderek karmaşıklaşan cep telefonlarının kullanımı konusunda kurs vermeyi planlıyor.Telekomünikasyon Bakanlığından bir yetkili, “Amacımız, kullanıcıların sadece karmaşık cep telefonlarının özelliklerini değil, aynı zamanda karmaşık ücretlendirme formüllerini de anlamalarına yardımcı olmak” dedi.

Yetkiliye göre, cep telefonu mağazalarında görevlendirilecek uzmanlar kullanıcılara sadece kendi telefonlarını kullanmayı değil, teknolojide usta çocuklarının cep telefonlarından internette gezinmelerini kontrol etmeyi de öğretecek. Japonya’da otobüs ve trenlerde cep telefonu ile konuşmak hoş karşılanmadığı için, kullanıcıların çoğu cep telefonlarını konuşmak yerine mesajlaşmak ya da internete bağlanmak için kullanıyor.

2 YORUMLAR

  1. hazırlamış olduğunuz bu siteyi çok yararlı buldum ben fazla bilgiye sahip değilim,sizin tecrübenizden yararlanmak istiyorum format atıldıktan sonra cebe hangi programları yüklemem gerekiyor ve hangi aparatları kullanmam gerekiyor,bu aparatları nereden temin edebilirim.Saygılar

Comments are closed.