Ev turkcell servisi

0
1302

Ev turkcell servisi

Turkcell müşterilerinin Turkcell hatlarını kullanarak evlerinden, şehir içi ve şehirler arası sabit hatlarla indirimli konuşmalarını sağlayan yeni servisi “EvTurkcell” yarından itibaren kullanıma sunuluyor.

EvTurkcell’de müşteriler cep telefonlarından 8008′i arayıp bu hizmeti kullanmak istedikleri yeri cep telefonlarına tanımlıyor. Bunun hemen ardından Turkcell o bölgeyi ev alanı olarak belirleyerek bu lokasyondan, cep telefonundan sabit hatlara doğru yapılacak görüşmeleri indirimli hale getiriyor.

Turkell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, EvTurkcel’in tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında, servisin yüzde 100 Türk mühendislerinin bilgi birikimi ile 90 Turkcell ve Turkcell teknoloji çalışanı tarafından 6 ayda oluşturulduğunu bildirdi. Develioğlu, hem faturalı hem de Turkcell hazır kart kullanan bireysel müşterilerin yararlanabileceği EvTurkcell servisine abone olan faturalı hat müşterilerin aylık 7,5 YTL (KDV dahil ÖİV hariç) sabit ücret karşılığı, ev alanı olarak belirledikleri yerden, yurt içi sabit hatlarla dakikası 5 YKr’ye (KDV dahil ÖİV hariç) konuşabileceklerini belirtti.