Huawei P10 Teknik Özellikler ve Detaylar TÜRKÇE

huawei-p10-teknik-ozellikler

 

 

 

PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞINI YENİDEN TANIMLA
HUAWEI P10’un lensinden dünyanın seni görme şeklini değiştir ve portre fotoğrafçılığını yeniden tanımla!

RENK · STİL · YENİLİK
HUAWEI P10, akıllı telefon dünyasında ilk kez kullanılan ileri elmas kesim tekniği ile stil ve işçilik konusunda sektörde yeni bir standart oluşturuyor. Aynı zamanda ışıltılı ve kumlama tasarımları da mevcut.

huawei-p10-fiyatlari

LEICA GÖRÜNTÜ STİLİNDE SANATSAL PORTRELER
CO-ENGINEERED WITH
Portre stüdyosunu cebinizde taşıyın. Yeni çift Leica kamera 2.0 teknolojisi, 3 boyutlu yüz tanıma, dinamik aydınlatma ve doğal portre geliştiriciler kullanarak Leica tarzında çarpıcı sanatsal portre fotoğrafları çekmeni sağlar.

ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ PORTRENİZ: LEICA ÖN KAMERA
CO-ENGINEERED WITH
Tamamen yenilenmiş Leica ön kamera, 2 kat fazla ışık yakalayarak gündüz veya gece fark etmeksizin muhteşem otoportreler çeker. HUAWEI P10, grup selfiesi çekildiğini fark ederek geniş açılı çekime geçiş yapar ve kadraja daha fazla insan girmesini sağlar. Leica tarzında eşsiz selfieler çekin.

AKSESUARLAR
HUAWEI her stile uygun, en kaliteli materyallerden üretilen eşsiz aksesuarlar sunar. Kendi stilini yarat!

MÜHENDİSLİK HARİKASI: LEICA ÇİFT KAMERA 2.0
CO-ENGINEERED WITH
HUAWEI P10’un Leica çift kamera 2.0 teknolojisi, F2.2 diyafram açıklığına sahip iki adet SUMMARIT-H lense sahiptir. Sonuç: 4K çekim, 20 MP + 12 MP sensörler, optik görüntü sabitleme ve düşük ışıkta üstün performans. Dünyayı daha berrak gördüğünüzde, aslında ne kadar güzel olduğunu farkedeceksiniz.

YAŞAMIN HIZI
Yapay zekası ve ultra-hızlı Kirin 960 işlemcisi, HUAWEI P10’un performansını her zaman zirvede tutar. Telefon hafızasını sürekli olarak sıkıştıran, yenileyen ve paylaştıran HUAWEI Ultra Hafıza teknolojisi sayesinde sevdiğiniz uygulamalar her zamankinden daha hızlı çalışır.