iphone satın al

1
2346

iphone satın al

İphone 3g satın almak için şimdide Turkcell’in kampanyasından haber veriyoruz. Turkcell iphone 3g kampanyasıyla iphone satın almak için aşağıdaki kampanya ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

iPhone 3G, üç ürünü bir arada sunuyor – çığır açan bir cep telefonu,
geniş ekranlı bir iPod, zengin HTML e-mail ve tam web browsing
özelliklerine sahip muhteşem İnternet cihazı.

iPhone, bir cep telefonuyla neler yapabileceğinizi yeniden tanımlıyor. Bir arama yapmak için numaraya hafifçe dokunmanız yeterli.

iPhone, 3G ve Wi-Fi bağlantıları sayesinde zengin HTML e-mailleri, GPS’li haritaları ve bir mobil cihazda bulabileceğiniz en gelişmiş web tarayıcı olan Safari’yi cebinize getiriyor

iPhone, aynı zamanda muhteşem bir iPod. 3.5-inçlik geniş ekranında müzik, video ve daha bir çok farklı içeriği doyasıya izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.

iPhone 3G’yi ister satın alın, isterseniz iPhone paketlerinden birini seçerek hem avantajlı Turkcell servislerine, hem de özel fiyatlarla iPhone 3G’ye sahip olun.
Eşsiz internet ve multimedya deneyimini, 100 MB ücretsiz internet deneme paketiyle hemen yaşamaya başlayın.

iPhone 3G’yi satın alın


Şimdi Apple iPhone 3G alın, 100 MB internet paketi kazanın.
Üstelik Axess’e 5 taksit imkanıyla.
Turkcell hattınız faturalı ise, iPhone 3G’ye sim kartınızı taktıktan sonra, 1 ay boyunca geçerli olacak 100 MB’lık hediye internet kullanımı hattınıza tanımlanacaktır.*
Hazır Kartlı’ysanız, iPhone 3G kutusunun içinden çıkan şifre kartındaki şifreyi kazıyın, internet yazın boşluk bırakın şifreyi yazın, 5010’a kısa mesaj ile gönderin. 1 aylık 100 MB hediye internet paketine sahip olun, iPhone 3G’nin eşsiz internet deneyimini yaşamaya başlayın.
Ayrıca, sınırsız internet paketi** 3 ay boyunca %50 indirimli.
iPhone 3G’nizi kullanmaya başladıktan sonra IPHONE yazıp 7090’a kısa mesaj gönderin, 3 ay boyunca sınırsız internet paketine %50 indirimli sahip olun.
* Ücretsiz aylık kullanım iPhone 3G’de takılı olan faturalı hatta 24 saat içinde tanımlanacak ve tanımlandığında kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır.
** Sınırsız internet paketi aylık 3GB kullanımı içerir. Paketin aylık fiyatı 59 YTL yerine 29,5 YTL (KDV dahil, ÖİV hariç) (71,5 YTL yerine 35,75 YTL KDV ve ÖİV dahil olarak) ve 600 kontör yerine 300 kontördür.

iPhone Paketlerine abone olun

iPhone 3G’ye çok özel fiyatlarla sahip olun. 18 ay boyunca paketlerdeki Turkcell servislerinden yararlanın. Paket ücretlerinizi ister faturanızla, isterseniz kredi kartınızla ödeyin.

Sınırsız internet paketi aylık 3GB kullanımı içerir.
* Fiyatlara KDV dahil, ÖİV hariçtir.
* Paket dakikaları ve SMS’leri, Turkcell, sabit hat ve diğer operatör yönündeki yurt içi arama ve mesajlaşmalarda geçerlidir.
* Küçük paket ile 31.12.2008 tarihine kadar, orta ve büyük paketlerle 18 ay boyunca hafta sonlarında Turkcell’lilerle ücretsiz konuşun.
* Orta ve büyük ile Turkcell’in en ayrıcalıklı dünyası Turkcell Platinum’a dahil olabilir, küçük paketle
Turkcell Gold müşteri olabilirsiniz.

—————–

iphone satın al,iphone satin al,apple iphone satın al,iphone 3g al,voip iphone,i phone al

1 YORUM

Comments are closed.