Nar kampanya

0
1673

 Nar kampanya

İlk önce kontör yükledim, daha sonra adımı soyadımı yazarak 6666’ya mesaj gönderdim. Bedava kontörleri kazanabilir miyim?

Hayır. Bedava kontörlerinizi kazanabilmeniz için önce adınızı soyadınızı yazarak 6666’ya mesaj göndererek kayıt olup, onay mesajını aldıktan sonra yükleme yapmanız gerekmektedir.
Kayıt oldum, yükleme yaptım ve 10 gün sonra bir daha yükleme yaptım. İlk yüklememden kazandığım kontörlerden geriye kalan kontörlerin geçerlilik süresi ne kadar olur??

Eğer ilk yüklemenizi yaptıktan sonra 30 gün geçmemiş ise, ikinci yüklemenizde kazandığınız kontörler, ilk yüklemenizden kazandığınız kontörlerden geriye kalan kontörlerin üstüne eklenir ve bu kontörlerin geçerlilik süresi tekrardan 30 gün olur. Yani ne kadar sık yüklerseniz, bir önceki yüklemenizden kazandığınız kontörlerin geçerlilik süresini uzatmış olursunuz.
Tarifem ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilir miyim?
Nar kampanya
Evet. Tarifeniz ne olursa olsun bu tekliften yararlanabilirsiniz.
Kazandığım kontörlerle Bizbize Hepimiz’de 50 kontör veya Bizbize Canımın Üçü’nde 25 kontör vererek haftalık 1 saat satın alabilir miyim?

Hayır, alamazsınız.
Kazandığım bedava kontörlerden dakikada kaç kontör düşer?
Nar kampanya
Bizbize Kampus tarifesi harici tüm tarifelerde kazandığınız bedava kontörlerden dakikada düşen kontör sayısı 4’tür. Bizbize Kampus tarifesinde ise, kazandığınız bedava kontörlerden dakikada düşen kontör sayısı 3’tür.
Bizbize Kampus tarifesindeyim. Kazandığım bedava kontörlerle Bizbize Kampus’lülerle konuşmamın 10 dakikası yine 1 kontör mü?

Hayır. Kazandığınız bedava kontörlerle Bizbize Kampus’lülerle dakikası 1 kontörden konuşursunuz.
Bizbize Kamu tarifesindeyim. Kazandığım bedava kontörlerle Bizbize Kamu’lularla konuşmamın dakikası yine 1 kontör mü?
Nar kampanya
Hayır. Kazandığınız bedava kontörlerle Bizbize Kamu’lularla da dakikası 4 kontörden konuşursunuz. Çünkü tarifenizin Turkcell’den Turkcell’e konuşma ücreti 4 kontördür.
Hattımı bir başkasına devrettim. Bedava kontörlerim hesabımdan silinir mi?

Hayır, silinmez. Hattınızı devrettiğiniz kişi bu kontörleri kullanmaya devam eder.
Cepten Vadaa ile 100 ve üzeri yüklemelerimde de bedava kontör kazanır mıyım?
Nar kampanya
Eğer kampanyaya kayıtlı iseniz, Cepten Vadaa kontörleri de normal yükleme sayıldıkları için kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Bedava kontörlerimden kaç kontör kaldığını nasıl öğrenebilirim?

Eğer yaptığınız konuşmaları bedava kazandığınız kontörleri kullanarak gerçekleştiriyorsanız, her konuşmanızdan sonra bedava kontörlerinizden ne kadar kaldığını gösteren bilgilendirme mesajı ekranınızda otomatik olarak gözükecektir.
Turkcell’lilerle yaptığım konuşmalarda ilk olarak Bizbize Hepimiz’de 50 kontör veya Bizbize Canımın Üçü’nde 25 kontör vererek aldığım 1 saatimden mi yoksa bu kampanyadan kazandığım kontörlerden mi harcarım?
Nar kampanya
Bizbize Hepimiz veya Bizbize Canımın Üçü’nde aldığınız 1 saatin kullanım süresi 1 haftalık olduğundan ilk olarak konuşmalarınızı aldığınız 1 saatlik süreyi kullanarak gerçekleştirirsiniz.
Kazandığım kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktarabilir miyim?

Hayır. Kazandığınız kontörleri kontör transfer yoluyla başkasına aktaramazsınız.