Nokia çoştu durmak bilmiyor

2
2639

İşte yenilikler

Nokia 6301

Nokia 6301

Nokia ince, paslanmaz çelik malzemeden gövdeye sahip yeni modeli Nokia 6301 cep telefonunu duyurdu. Yeni Nokia 6301 cep telefonu GSM ve WLAN bağlantılar aracılığı ile kesintisiz görüşme ve data aktarım olanağı sunuyor. Nokia 6301 cep telefonu UMA teknolojisini kullanıyor. Kullanıcılar UMA teknolojisi sayesinde GSM ağlarını veya geniş bant WLAN internet ağlarını mobil telefon hizmetlerinde kullanabiliyorlar. WLAN/UMA cep telefon sinyallerinin daha önce zayıf olduğu bölgelerde dahi görüşmelerde mükemmel ses kalitesine ulaşmayı sağlıyor. Monoblok gövde yapısı ile dikkat çeken Nokia 6301 cep telefonu sadece 13.1 mm inceliğinde ve 93 gram ağırlığında. 2 megapiksel kamerası olan Nokia 6301 8x dijital zum yapabiliyor.

Nokia e 51

Nokia e51

Nokia, E serisi cep telefonu ailesinin yeni üyesi olan Nokia E51 cep telefonunu duyurdu. İnce ve şık bir tasarıma sahip olan Nokia E51 mobil telefon kullanıcıların E serisi ürünlerden alışkın oldukları akıllı telefon özellikleri ve zarif tasarımının yanısıra daha kolay kullanım özellikleri, hızlı etkileşim fonksiyonları ve zengin tuş uygulamaları ile dikkat çekiyor. Çok yönlü bir ürün olan Nokia E51 cep telefonu zamanını etkin bir şekilde kullanmayı seven iş dünyası profesyonellerinin beklentilerine cevap verebilen bir model. Telefon tüm fonksiyonları dayanıklı yapısında bir arada sunarak profesyonellerin pratik kullanım beklentilerini karşılıyor. Cihazın satış fiyatının 350 Euro olacağı tahmin ediliyor.

Nokia 5610 Xpress Music

Nokia 5610

Nokia özellikle eğlence, müzik ve oyun fonksiyonlarını destekleyen yeni modeli Nokia 5610 XpressMusic cep telefonunu duyurdu. Yeni Nokia 5610 XpressMusic cep telefonu genişletilmiş hafızası, büyük LCD ekranı ve yükseltilmiş pil performansı ve müzik dinleme veya oyun oynama kontrol tuşları ile eğlence uygulamalarına hızlı ve kolay ulaşım sağlıyor. İnce, alüminyum malzemeden üretilmiş gövdeye sahip Nokia 5610 XpressMusic mobil telefon zengin özellikleri kendine has bir tasarımda sunuyor. Nokia 5610 XpressMusic cep telefonu 22 saate varan müzik dinleme performansının yansıra opsiyonel olarak kullanılabilecek 4GB kapasiteli bir microSD bellek kartı ile 3,000 adete ulaşan müzik dosyasını depolayabiliyor.

Nokia 5310 Xpress Music

Nokia 5310

Nokia özellikle eğlence, müzik ve oyun fonksiyonlarını destekleyen yeni modeli Nokia 5310 XpressMusic cep telefonunu duyurdu. Yeni Nokia 5310 XpressMusic cep telefonu genişletilmiş hafızası, büyük LCD ekranı ve yükseltilmiş pil performansı ve müzik dinleme veya oyun oynama kontrol tuşları ile eğlence uygulamalarına hızlı ve kolay ulaşım sağlıyor. İnce, alüminyum malzemeden üretilmiş gövdeye sahip Nokia 5310 XpressMusic mobil telefon zengin özellikleri kendine has bir tasarımda sunuyor. Sadece 9.9 mm inceliğinde ve 71 gram ağırlığında olan Nokia 5310 cep telefonu cebe ya da çantaya rahatlıkla sığıyor. Nokia 5310 XpressMusic cep telefonu 18 saate varan müzik dinleme performansı sağlıyor.

Nokia N81

Nokia N81

Nokia yeni modeli Nokia N81 cep telefonunu duyurdu. Nokia N81 mobil telefon eğlence, dijital müzik keyfi ve oyun için özellikle optimize edilmiş bir model. Telefon, genişletilmiş hafızası, büyük LCD ekranı ve yükseltilmiş pil performansı ve müzik dinleme veya oyun oynama kontrol tuşları ile eğlence uygulamalarına hızlı ve kolay ulaşım sağlıyor. Nokia N81 cep telefonu 3.5 mm kulaklık bağlantısı ve 3G ve WLAN bağlantı özellikleriyle de eğlence merkezi olmanın yanısıra bir multimedya bilgisayarı olarak da kullanılabiliyor. İnce, parlak yüzeyi ve kullanım esnasında aydınlanan tuş yapısı ve uygulamaları ile Nokia N81 cep telefonun menüsü sezgisel ve kolay bir kullanım performansı sergiliyor.

Nokia 6555

Nokia 6555

Nokia, yeni kapaklı modeli Nokia 6555’te, klasik bir saatin şıklığı ile 3G teknolojisini bir arada sunuyor. Nokia 6555, özel kapak tasarımıyla, pürüzsüz bir dış yüzeye sahip bulunuyor. Nokia 6555, özel kapak tasarımıyla, açıldığı zaman pürüzsüz bir yüzey sunuyor. Bu özelliğe sahip ilk WCDMA cep telefonu olan Nokia 6555’in zarif kıvrımları, ergonomik kullanım sağlıyor. Nokia 6555, bu tasarım özelliklerinin yanı sıra 16 milyon renkli ve 240 x 320 çözünürlüğe sahip geniş QVGA iç ekranı ile fotoğraf ve video izleme keyfini artırıyor. 6x zumlu kameradaki tam ekran portre vizörü sayesinde kendi fotoğrafını çekebilme özelliği ve video paylaşım seçeneği en güzel anların paylaşılmasını sağlıyor.

2 YORUMLAR

  1. ya kardaş şifreyi vermişsin ama bide deyip bırakmışsın şifreyi yazıyom olmuyo bibak be

Comments are closed.