Nokia’dan iki cep telefonu

1
2108

İki yeni Nokia daha…

Nokia 6700 slide & 7230: İki UMTS cep.

Cep telefonu devi Nokia yeni modellere doymuyor: İşte Nokia’nın yepyeni ikilisi…

Nokia iki yeni UMTS cep telefonu tanıttı. Nokia 6700 slide ve Nokia 7230 2010’un ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Nokia 6700 slide
Nokia 6700 slide kızaklı biçimde tasarlanmış bir cep telefonu ve pembe, mavi, alüminyum renk çeşitleriyle satışa sunulacak. Carl Zeiss mercekli tümleşik 5 Megapiksel kamera cihazın fotoğraf çekme yetilerini tamamlıyor. Çekim resimler direkt cep telefonunda düzenlenebilmekle beraber, internete yüklenebiliyor. UMTS hızlı web gezintileri yapmanızı sağlıyor. 6700 slide 2010’un ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak. Yurtdışı satış fiyatı yaklaşık 190 Euro olarak belirtildi.

Nokia 7230
Nokia 7230 da 2010’un ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak olan cep telefonunun fiyatı yurtdışında 120 Euro olacak. 7230 3,2 Megapiksel kamera, 6 cm.lik TFT ekran, UMTS ve tümleşik chat fonksiyonu sunuyor. Bunun dışında özel bir ışıklandırma cevapsız aramalarda veya mesaj geldiğinde kullanıcıyı uyarıyor.

Ülkemizde ne kadar fiyatla satışa çıkacağı tam olarak belli değil.

1 YORUM

  1. YAŞ:45 Celal ALPER / EDİRNE Nokia 6700 classic alacak olanlara önerim sakın almayın lütfen diğer telefonları bir daha inceleyin. Arkadaşlar bende yorumlarını ve özelliklerini inceledikten sonra bu telefonu almaya karar verdim benim için önemli olan özellikleri bekleme süresinin uzun olması ve fotoğraf çekiminin 5 mp olması vb.. idi ama hepsi burada comdan aldığım ilk telefon arızalı çıktı hoparlörü cızırtı yapan telefonu geri gönderdim sağ olsun hepsi burada yetkilileri gerekli incelemeden sonra değiştirerek yenisini gönderdiler ama bir süre kullanınca bekleme süresinin belirtildiği gibi uzun olmadığını gördüm.Daha kötüsü fotoğraf veya video çekimlerinden sonra şebekenin kaybolması ve telefonu açıp kapatınca tekrar çalışması idi hadi buna da tamam dedim bir gün telefon şarjı da tam dolu iken kendiliğinden kapandı yeniden şarj ettim , pilini çıkarıp yeniden taktım açma tuşuna daha uzun bastım yok ne yapsan çalışmıyor aynı arızayı bir kaç kez tekrarlayınca nokia servisine bıraktım ve bugün 50 gündür bekliyorum bu arada 30 gün içinde tamir edilemeyen cihazı yenisi ile değiştirme garantisi var ama ben bu telefonu bir daha kullanmayı asla düşünmüyorum kimseye de almasını önermiyorum. Bu satırları 15 senelik (yaklaşık 10 adet ) Nokia cep telefonu kullanıcısı olarak yazıyorum.

Comments are closed.