Online cep telefonu teması oluşturma

6
2963

Online cep telefonu teması oluşturma

Ownskin ile 27 cep telefonu markasının yüzlerce modeli için 3 kolay adımda saniyeler içinde kişisel cep telefonu temanızı hazırlıyabiliyorsunuz. Sitenin Türkçe dil desteği mevcut.

Öncelikle buradan kendinize bir Ownskin hesabı oluşturuyorsunuz. Sonra iş sadece buradaki 3 kolay adımı izlemeye kalıyor. Oluşturduğunuz temaları diğer site kullanıcılarıyla paylaşabildiğiniz gibi sadece arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Buradan da diğer site kullanıcılarının oluşturdukları ve paylaşıma açtıkları temaları, kendi cep telefonu marka ve modelinizi seçerek, inceleyebiliyor veya indirebiliyorsunuz.

Temaları bilgisayarınıza kaydedip bilenen yollarla alabildiğiniz gibi sitenin wap adresine cep telefonunuzdan girip temanızı indirebiliyorsunuz.

Temanızı oluşturduktan sonra, temalarım sayfasında otomatik oluşan html kodu ile kendi blog / sitenizde başarılı görsel bir arayüzle üye / ziyaretçilerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Sistemde şu anda ortalama 10.000.000 cep telefonu teması mevcut. Ayrıca Ownskinin birde burada blog ve cep telefonunuz için slayt show hazırlama hizmeti mevcut.

6 YORUMLAR

  1. daha onceden olusturmustum telefona format atınca gitti malesef programı daha once kullandım güzl bir program

Comments are closed.