Samsung atağa kalktı işte:u600

0
1216

u600

The Ultra Edition 10.9

Tasarıma önem veren cep telefonu kullanıcıları artık üstün performanstan da ödün vermeyecekler. Yarı perdeleme ve otomatik odaklama gibi özelliklere sahip 3.2 megapiksel kamerası ve birçok formatı destekleyen Bang & Olufsen’in ICEpower teknolojisine sahip müzik çalarıyla, U600 benzersiz bir performans sergiliyor. Konuşma süresini arttıran ve güç kullanımını azaltan Etkin Güç Kullanımı Çözümü (OPUS) teknolojisi sayesinde bütün özellikleri bir arada kullanmak daha hızlı ve kolay. Bütün bu gelişmiş özellikler de sadece 10.9 mm inceliğindeki şık bir telefonun içinde.

Mobil Cevher

Parlak taşlardan ilham alınarak yaratılan Ultra Edition 10.9, değerli taş renklerinden oluşan oldukça fazla renk seçeneğine sahip. Yansımalı ayna görünümündeki kaplamaya ve cam gibi dokunmatik menü tuşlarına sahip U600’ün yumuşak kıvrımları ve kusursuz çizgileri kullanıcıya görsel bir şölen sunuyor.

Ufak bir an sonsuz bir hatıraya dönüştüğünde…

Ultra Edition 10.9’un 3.2 megapiksellik kamerası en yeni özelliklerle donatıldı. Fotoğraf çekme düğmesine yarım basıp dijital otomatik odaklamayı aktif hale getirebilir, bu sayede de özellikle hareket halindeki karelerde daha net fotoğraflar elde edebilirsiniz. Gelişmiş görsel editör özelliği de fotoğrafın orijinalinde değişiklik yapmadan farklı efektler eklemenize olanak tanır.

Kusursuz ses kalitesi

Ultra Edition 10.9 birçok formatı destekleyen ve çeşitli medya kaynaklarıyla uyumlu bir müzik çalara sahip. WMDRM özelliği satın aldığınız ve indirdiğiniz şarkıları tekrar dinlemenizi sağlar. Şarkılarınıza not verip sıraya sokabilir, entegre albüm görselleriyle renklendirip şarkılarınızın daha kolay tanınmasını sağlayabilirsiniz. Bang&Olufsen’in ICEpower teknolojisi ile kusursuz ses kalitesine sahip olan U600, bütün bunları 10.9 mm inceliğinde sunar.

Ayrıntılar:

Boyutlar: 103.2 x 49.3 x 10.9 mm
Ağırlık: 81.5 gram
Ekran: 262,144 renkli TFT ekran 2.22 inç
WAP: 2.0
Java: Sınıf 10
Gelişmiş Özellikler: FM Radyo

Kaynak:samsung.com.tr