Samsung’tan Yeni Model

1
1821

Samsung C3053 Bliss

Samsung cebinize uygun yeni bir modelini Türkiye’de satışa sundu. Samsung C3053 Bliss’in çekici kullanıcı arayüzü, kullanım ve erişimi kolay pratik bir cep telefonu olmasını sağlıyor. Samsung C3053 Bliss çekici tasarımı ile göz kamaştıran bir model. Samsung C3053 Bliss cep telefonunun MP3 çalar özelliği sayesinde dilediğiniz her yerde sevdiğiniz şarkılarla müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Samsung Electronics’in yeni tasarımlarından Samsung C3053 Bliss cep telefonu net çizgileri ve minimalist tasarımı ile göz kamaştırıyor. Samsung C3053 Bliss cep telefonunun görünenden daha fazlasını sağlayan ince tasarımı tarz sahibi kullanıcılara ayrı bir çekicilik katmakta. İnce formu ile cebinize ya da elinize kolayca uyum sağlayan Samsung C3053 Bliss cep telefonu modern görünümün yanı sıra, kayar kapaklı tasarımı ile fonksiyonel rahatlığı da beraberinde getiriyor. 2 inç genişliğinde bir LCD ekrana sahip olan Samsung C3053 Bliss cep telefonu ile görsel içeriğe ulaşım ayrı bir keyif olurken, kullanımı basit ara yüzü ile telefon içeriğini görüntülemek de çok kolaylaşıyor.

En beğendiğiniz parçaları bir araya getiren kişisel müzik kutunuz Samsung C3053 Bliss, size dilediğiniz zaman müzik dinleme keyfini sunmakta. Favori şarkılarınızın tümünü microSD kartta saklı tutabilir ve o andaki modunuza uygun bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Telefonun arka planda müzik çalma özelliği ile diğer uygulamaları çalıştırırken bile kesintisiz müzik keyfi yaşamaktasınız. En yeni şarkıları dinlemek için Samsung C3053’ün FM radyosunu açabilir ya da en son haberleri ve güncel gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Samsung C3053 Bliss Özellikleri :
Samsung C3053 Bliss cep telefonunda bulunan VGA kamera ile en değerli anlarınızı ve anılarınızı gerçekleştikleri anda ölümsüzleştirebilirsiniz. Samsung C3053 Bliss ile etkileyici fotoğraflar çekebilir, panoramik görüntüleme ile çektiğiniz fotoğrafları birleştirerek görkemli eserler yaratabilirsiniz.

Samsung Bliss C3053 Satış Fiyatı
Samsung C3053 Bliss siyah, pembe, turuncu ve mor renk seçenekleri ile KDV dahil 229 TL olarak Türkiye’de satışa sunuldu.

1 YORUM

Comments are closed.