TTNet Kampanya

1
3801

TTNet Kampanya
İnternete TTNet’le bağlanıyorsanız, hemen faturalı Avea hattı alın, 3 ay boyunca toplam 109 YTL’lik ücretsiz konuşun.

TTNet’li değilseniz, hemen TTNet’e abone olun, Avea’nın bu kampanyasını kaçırmayın.

Toplamda kazanacağınız hediye 960 dakika ile tüm Avea, ev ve iş numaralarıyla doya doya konuşun.

Son gün 01 Nisan 2008

Detaylar

TTNet’in hem mevcut, hem de yeni aboneleri, yeni bireysel veya kamu faturalı Avea hattı aldıklarında 3 fatura dönemi boyunca TümEvİşAvea320 Paketi’nden ücretsiz yararlanacaklardır.

Hediye dakikalar, Avea, ev ve iş numaralarına yönelik kullanılabilecektir. Aboneler, bu kampanya karşılığında Avea ile 12 aylık bağlayıcılık sözleşmesi imzalayacaklardır.

Sözleşme süresinin bitiminden önce hatlarını kapatmaları, kampanyadan çıkmaları, faturasız hatta geçmeleri veya kapatılmasına sebebiyet vermeleri durumunda ise KDV dahil 120 YTL ceza bedeli abonelerin son faturalarına yansıtılacaktır. TümEvİşAvea320 Paketi faturalı hatlar için geçerli olduğundan abonelerin faturasız hatta geçmeleri durumunda kampanyadan yararlanmaları durdurulacaktır.

Hediye dakikalar, hat aktivasyonundan sonraki 3 fatura dönemi boyunca tanımlanacaktır. Hediye dakikalar fatura döneminin ilk günü hatlara yüklenecektir.
Kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura döneminin sonunda silinecektir.

Aboneler öncelikle kampanya kapsamında kazandığı hediye dakikaları kullanacaktır. Bu hediye dakikaları kullandıktan sonra tarifesi kapsamında kendisine verilen ücretsiz görüşme sürelerini kullanacaktır.

Kampanya için gerekli evraklar:

Yeni TTNET aboneleri için gerekli olan evraklar:
TTNET abonelik sözleşmesi, taahhütname ve faturalı AVEA aboneliği için gerekli olan belgeler

Mevcut TTNET aboneleri için gerekli olan evraklar:
Son 2 aydan birine ait ADSL faturası (eğer fatura çıkmamışsa sözleşme ya da TTNet ADSL başvuru formu, ya da TTNet’a ait taahhütmane), taahhütname ve faturalı AVEA aboneliği için gerekli olan belgeler.

1 YORUM

  1. millet için faydalı ne yapmışlarki cezalı ve kazıklı işlerdden başka elleri ve gözleri m
    illetin cebinde

Comments are closed.