Turkcell 3g

1
2091

15 günde 1 milyon kişi 3g’yi merak etti. Merak etmiyormusun sloganıyla 13 Temmuzda ön talep almaya başlayan Turkcell’e 15 günde 1 milyon abone 3g için kayıt yaptırdı. Bugünden itibaren 19 TL den başlayan fiyatlarla 3g paketlerini abonelerine sunacak olan Turkcellin genel müdürü Ciliv “ilk günden 3g’de Türkiye’nin lideriyiz” dedi.

3g’yi Türkiye’ye getirmek için beş yıldır çalıştıklarını söyleyen Turkcell genel müdürü Süreyya Ciliv ‘2008 de dünya ekonomisi daralırken biz 3g’ye toplam 2.1 milyar TL yatırım yaptık” dedi.

Turkcell pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Lale Saral Develioğlu, 3g için 15 gün önce ön kayıt almaya başladıklarını 28 Temmuz itibariyle 1 milyon müşteriye ulaştıklarını bildirdi. Develioğlu 21 Nisanda data fiyatlarında yaptıkları indirime 3g ile yarı yarıya daha indirim eklediklerini söyledi. Düzenledikleri kampanyayla faturalı 3g internet paketi alan müşterilerine Turkcellin 3g modemi VINN’ı hediye ettiklerini 1GB paket alanların ilk 3 ay 29 TL yerine 19 TL ödeyeceğini anlatan Develioğlu, VINN ile sabit ücret ödemeden evde, işyerinde 3g kapsaması olan her yerde mobil internete bağlanılabileceğini söyledi.

Lale Saral Develioğlu, Turkcell olarak 3g ile birlikte Gözz, SIM kartlı netbook ve notebooklar gibi cihaz tekliflerinin yanı sıra, Mobil TV, Konuşan Poster, VideoBul, Videom Facebookta gibi ürün ve servisleri sunacaklarını söyledi.

1 YORUM

Comments are closed.