Turkcell 3G eğitimi başladı

0
1831

Cep telefonu – Turkcell Hizmetleri

Turkcell 3G hızlı internet servisinde de önde olacağını şimdiden yaptığı çalışmalarla göstermektedir. 3G eğitimi 5 bölümden oluşuyor. Bölümler içerisinde çok eğlenceli oyunlar resimler ve videolar mevcut. 3G hakkında Multiplayer oyun, Mobil TV, Hızlı internet, Görüntülü konuşma ve müzik tanıtım sayfaları yer almakta.

Eğitime ulaşmak için tıklayınız…

İlk bölümde yer alan patrondan telefon saklama oyunu çok gerçekçi olmuş. Puan veya bir amaç yok ama her şey çok canlı. İkinci bölümde yer alan Ali’nin otobüste (metroya daha çok benziyor) maç izleme görüntüleri ve seslendirme gerçekten çok komik olmuş. Bu videodan da otobüste timsah yürüyüşünün yapılabileceğini öğrenmiş oluyorsunuz.

Üçüncü bölümde ise 3G ile ulaşabildiğiniz internetin hızını anlatmak için yapılan animasyondan eğer anlatılanları bir türlü anlamıyorsanız en sonunda sizleri kahkahaya boğuyor. Anlamadığınız zaman kırmızı tuşa basmanız yeterli. Görüntülü görüşmenin tanıtıldığı animasyonda ise biri yalı çapkını Erdi biri de kurnaz lakaplı Şirin bulunuyor. Bu animasyonda zevkli bir oyun şeklinde. Son olarak da müzik tanıtımı bulunuyor. Burada da karşınızdaki kızın sizden istediği parçaları çalmaya çalışıyorsunuz.