Turkcell 3g kampanyaları

3
2752

Turkcell 3g kampanyaları

Turkcell 3G Cihaz Hediyeli Kontratlı İnternet Paketi Kampanyası
3G mobil modemler ile kullancağınız internet her an bilgisayarınızda…

24 ay boyunca Faturalı 3G İnternet paketlerinden birini kullanmayı taahhüt ederseniz, dilediğiniz 3G mobil cihaza sahip olabiliyorsunuz. İhtiyacınıza uygun 3G İnternet paketlerinden biri ile 24 ay taahhüt karşılığında, VINN 3G modem/MultiModem yada dilerseniz HP dizüstü ürünlerinden birine sahip olabiliyorsunuz.
3G hızıyla internete bağlanmak ve en iyi mobil cihazlara sahip olabilmek için tek yapmanız gereken 24 ay 3G İnternet Paketi kullanma taahhütü vermek.

Ücretlendirmeler

Cihaz E176  3G İnternet Paketi 1 GB     Aylık Ücret   29 TL

Taahhüt Süresi 24 ay

İlk 3 ay 19 TL + VINN 3G modem Hediye

4 GB    39 TL     24 Ay

İlk 3 ay 19 TL + VINN 3G modem Hediye

8GB    69 TL    24 Ay

E180   1 GB  29 TL   24 Ay

2GB SD Kart Hediye + 3G modem Hediye

4 GB  39 TL 24 Ay

2GB SD Kart Hediye + 3G modem Hediye

8 GB 69 TL 24 Ay

2GB SD Kart Hediye + 3G modem Hediye

VINN 3G MultiModem Hediye

8GB 109 TL 24 Ay

VINN 3G MultiModem Hediye

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Aylık paket tutarı dışında, 31,1TL tutarındaki “Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi” ilk faturaya yansır. Ayrıca her ay TGM Ruhsat (yıllık 12 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1 TL) vergileri de faturaya yansır.
Paket aşım ücreti 0,050 TL/MB‘dır.
Katılım Koşulları
Kampanyadan tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
Kampanyadan faydalanmak için 3G internet paketini 24 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız gerekmektedir.
Başvurularınızı tüm Turkcell Extra’lardan ve kampanyaya katılan elektronik zincir mağazalardan yapabilirsiniz.

Notlar
3G internet paketi fiyatlarına tüm vergiler (KDV ve ÖİV) dahildir.
3G internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
Kalan yazıp 2260‘a sms atarak, Online İşlem Merkezinden ve Turkcell Müşteri Hizmetlerinden paketinizde o döneme ait kullanmadığınız hakkınızı öğrenebilirsiniz.
İnternet paketleri, faturalı 3G internet hattı kullanan müşteriler için geçerlidir.
Faturalı 3G internet hatları 3G hızında internet erişimi için hazırlanmış, ses trafiğine açık olmayan sadece internet ve sms erişimi sağlayan faturalı hatlardır.
3G internet paketleri yurtiçinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurtdışı kullanımları için geçerli değildir. Yurtdışında kullandığınız veri, GPRS uluslar arası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
3G internet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.
Faturalı 3G internet hattınız ile sms gönderebilirsiniz. 3G modem yazılımınız üzerinden gönderdiğiniz sms ler standart sms tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Turkcell, 3G İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Turkcell, kampanyalarının koşul ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Soru ve Cevapları
Taahhüt ettiğim paketten fazla data kullanırsam ne kadar ücret öderim?
Paket aşımı durumunda, Faturalı hatlar için paket aşım ücreti tüm vergiler dahil 0,05 TL / MB dir.

Taahhüt ettiğim paketin altında data kullanırsam kullanmadığım miktar bir sonraki aya devreder mi?
Hayır. Tüm paketlerin süresi sonunda, o döneme ait kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez.

Faturalı 3G İnternet paketleri yurtdışı kullanımı için geçerli midir?
Hayır. Faturalı 3G İnternet paketleri sadece yurtiçi kullanımı için geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız data uluslar arası data roaming tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Taahhütlü kampanyadan aldığım paketi iptal ettirirsem veya kampanyadan cayarsam ne olur?
Paket iptali yada kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, kalan ay x toplam taksit miktarı bir sonraki faturanıza yansır.

Kampanyamı iptal ettirdim. Kampanyadan yeniden yararlanabilir miyim?
Evet. Taahhütlü kampanyalarını iptal eden kullanıcılar, dilerlerse yeni bir hat için taahhüt vererek kampanyadan tekrar yararlanabilir.

Kampanya başka bir kisiye devredilebilir mi?
Hayır. Kampanyadan faydalanan kişi hakkını devredemez.

Kampanya kapsamında aldığım 3G Modem/MultiModem/HPdizüstü arızalanırsa tamir masrafını kim ödeyecek?
Cihaz garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Garanti kapsamı dışında veya kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda, ücret ödemeniz gerekir.

Aldığım cihazı kaybettim/çaldırdım. İlgili data hattıma fatura yansımaya devam eder mi?
Evet. Cihazı kaybetseniz bile kampanya süresi sonuna kadar faturanıza Faturalı 3G İnternet paket bedeli yansımaya devam eder. En yakın Turkcell Extra’yı ziyaret ederek SIM kart değişikliği yapabilir ve ücreti karşılığında yeni TurkcellConnect Kart’ınıza sahip olabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar ben bu vınn olayından hiç bir şey anlamadım. İnsanları aldırtmak için her türlü yola kendilerini sevk ediyorlar ve bizler de kurban oluyoruz. Birincisi Verdikleri bu aylık ücretler hiç bir zaman olumlu olmadı her daim fatura artı yönde geliyor ilk 3 ay 19 lr diyorlar 40 lr dan aşağıya ödemedik. Kota aşımı da olmuyor nasıl oluyor ben anlamadım. Bir arkadaşımın da var geçenlerde 89 lr ödedi tam şaşırdık kaldık. Ayrıca hız yönünden de hiç iyi değil o kadar da heveslenmiştik çok sevinmiştik ama Turkcell bu konu da bizlere yanlış yaptı. Bu saatten sonra pek yapılacak bir şeyde yok 24 ay taahutu aldılar çünkü. En azından tarife değişikliği yapılıyordur umarım.Şikayetim var Turkcell…

  2. 2 ay oldu ben vınn alalı ama fatura fazla geldi ilk ay 80 geldi 2 ay da okadar ben iptal ettirmeyi düşünüyorum

Comments are closed.