Ünlülerin cep telefonları

2
3039

Ünlülerin cep telefonları

Kim hangi cep telefonunu kullanıyor?

50 Cent
LG’nin yalancısıyız, ama şirket 50 Cents ve Diddy’nin Dare modelini kullandığını söylüyor. LG’nin, geçen yaz Cabo San Lucas’da bir tatil ayarladığı Vanessa Minnillo Ludacris, Nick Lachey Vu, Nick Cannon Voyager modellerini kullanıyor.

Ozzy Osbourne
ABD’deki en popüler cep telefonu markası haline gelen Samsung, Ozzy Osbourne’un tercihi. Dinozor rockçı bu telefonun kolay mesaj özelliğine hayran. Fani bendenizse bahsettiğim gibi aynı markanın G400 modelini kullanıyorum. Telefonun 5 megapiksellik fotoğraf makinesine ve dokunmatik ekranına hayranım.

Rosario Dawson
Oyuncu tam bir  zımbırtı meraklısı. T-Mobile G1 Google zımbırtı açlığını tatmin edecek yetenekte. Yetenekli telefonların bir karması niteliğindeki bu telefonu tercih edenler arasında Jessica Alba, Seal, Ashton Kutcher, Tom Brady de var.

Oprah Winfrey
ABD televizyonlarının 54 yaşındaki kraliçesi Oprah Winfrey, ilk cep telefonunu geçenlerde aldığını açıklamış, ancak markasını söylememişti. Obama’nın başkan seçildiği gece elinde tuttuğu telefonun BlackBerry Bold veya BlackBerry 8830 olabileceği yorumları yapılmıştı.

Christina ApplegatePalm’ın gözbebeği şirin Centro’yu tercih eden ünlüler arasında Christina Applegate’in yanı sıra Nicolette Sheridan, America Ferrara bulunuyor. Laurence Fishburne’un tercihi  ise Treo Pro modeli.

Eva Longoria
Umutsuz Ev Kadını Eva Longoria, BlackBerry Bold kullanıyor ve  kampanyasında yer alıyor. Telefonunun arkasındaki deri panelde karizmatik adı yazıyor.

Etiket: Oprah Winfrey,BlackBerry 8830,Oprah Winfrey,Centro,Eva Longoria,BlackBerry Bold,ünlü cep,ünlü cep telefonu,ünlü cep telefon

2 YORUMLAR

  1. Ben bayağ merk etmstm ama malsf bu isimleri görnce hemen sayfyı deistrdm sadce bu yorumu bkrtm türklerin merk etmstm ama bu ne ?? bnce beren saat hazal kaya fahriye evcan Vb ksilern marklarnı koyun dha cook ziyret eden olur eminm bnm size tvsyem iste buu;)bana ktlysnz cvap atn bu sitye ve sakın slmesn kim yptysa bu styi ya bze ne dha coğu kisyi tnmıoys blee nette bak bk kminmis ne markms basım döndü yaa allhm ya doru dzqn sler ypıon Ltfenn …

  2. annem sen önce doğru dürüst yazmayı öğren.Kaldı ki sanane ne paylaşırsa paylaşır ya,bu konuyuda merak eden wardır elbet…Bu kadar megolaman olmamalısın

Comments are closed.