Vodafone’de LG kampanyası

1
1738

Ses kalitesindeki harikalığını yeni tasarımına taşıyan LG Crystal GD900, ülkemizde sadece Vodafone’a özel kampanya ile abonelerinin beğenisine sunuluyor.

Vodafone’un yenilikçi yaklaşımını ortaya koyan LG Crystal GD900, benzersiz transparan tuş takımı ve 8 Megapiksel kamerasıyla tüm dikkatleri üzerine çekmesi bir yana, multi-touch destekli dokunmatik ekranıyla da gerek teknoloji gerekse kullanım açısından büyük bir kolaylık imkanıda sağlıyor. 3G teknolojisine ve 7.2 Mbps bağlantı hızına sahip LG Crystal GD900 ile Vodafone abonelerine hızlı mobil internet erişimi sağlıyor. 1,5 GB dâhili hafıza ve 32GB’a kadar destekli olan microSD kart yuvası cihazın 3 inçlik ekranıyla birlikte geniş multimedya desteğinden yararlanmayı daha zevkli hale getirmekte.

Türkiye’de sadece Vodafone ile gerçekleştirilen kampanyada 18 ay boyunca tüm vergiler dahil aylık 79 TL ödemeyi taahhüt eden aboneler kampanyaya özel 1 GB’lık data kullanımı ile 3G+ hızında mobil internet erişimine ve LG Crystal GD900’a sahip olabilecekler.

1 YORUM

Comments are closed.