Vodafone’den jet sms

1
3691

Vodafone, JetSMS ile SMS’te karakter sayısı sınırını ortadan kaldırdı. Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, Vodafone’un kurumsal abonelere yönelik JetSMS hizmetiyle artık bir SMS’te 160 değil, 612 karakter yazılabildiği belirtildi.
Yapılan açıklamada, JetSMS üzerinden gönderilen uzun mesajın, alıcının telefonunda tek bir mesaj olarak görüntülendiği, böylelikle uzun ve Türkçe karakterli mesajların alıcılar tarafından anlam bütünlüğü içinde okunabildiği kaydedildi.
Vodafone’un kurumsal müşterilerine sunduğu JetSMS platformunun, SMS tabanlı mobil çözüm ihtiyaçlarına ”en hızlı, en kolay, en güvenilir” şekilde cevap verdiği, JetSMS ile kurumların ister bir kişiye ister yüz binlerce kişiye aynı anda SMS göndererek Türkiye ve dünyadaki tüm GSM operatörü abonelerine aynı anda ulaşabildiği bildirildi.
Platformun ”Akıllı SMS Zaman Ayarı” özelliği ile ileri tarihli toplu SMS gönderimlerine de olanak sağladığı kaydedilen açıklamada, SMS’in gönderen kısmında kurum adını kullanıcıların istediği şekilde oluşturmasına imkan veren JetSMS’te şirket adına birden fazla kullanıcı tanımlanabildiği belirtildi.

1 YORUM

Comments are closed.