Vodofone gizli numara engelleme

23
3795

Vodofone gizli numara engelleme

İsteyen abonelerin gizli numaralardan aranmasını engellemek için hizmete sunulan Vodafone Gizli Numaraya Kapalı Servisinden ücretsiz olaak yararlanılabiliyor.

Vodafone Gizli Numaraya Kapalı Servisi’nden yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri,

cep telefonlarından 7048’i arayarak, önceden aldıkları altı haneli şifreyle birlikte GIZLINUMARAYAKAPALI işlem kodunu 7048’e kısa mesajla göndererek veya Vodafone Anasayfa üzerinden My Vodafone aracılığı ile abonelikle ilgili işlemlerini anında gerçekleştirebiliyor.

Vodafone yetkilileri, 14 Aralık 2007 tarihinde hizmete sunulan Vodafone Gizli Numaraya Kapalı Servisi’ne abonelerinden kısa sürede yoğun talep aldıklarını, servise bugüne kadar 22 bin’i aşkın abonenin başvurduğunu dile getirdi.

23 YORUMLAR

  1. herkese iyi gunler ya benm bır hattım wardı vodofone durmdan knt gıdıyodu vodofon bayısınne gittim we dedıler biz bişşe yapayız müşteri hizmetlerını arayın onuda aradım üyelıklerım warmıs onları iptal ettıler ve yine 1 gun geçti üzerınden yıne knt gidiyo we bende hattı kırdeım attım sımdı avea kulllanıyom cok gusel herkese tawsiye ederım….. herkese kolay gelsın….

  2. Mrb sm Ceyhun ben birzam vodofon kulaniyorm dü âm çok kalitesi ve miletimize kazık atiyorlar bn şimdi avea geçtim çok süper miletimz sıs geçin rahat edın

Comments are closed.